SpamOK.com.ua завантажується...
Сталася невідома помилка Сталася невідома помилка 🗙

Зв'яжіться з нами

З'явились проблеми під час використання SpamOK? Або у Вас є ідеї щодо того, як ми можемо покращити наші послуги? Або просто комплімент? Ми хотіли би почути від Вас!

Контактна форма

Заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Введіть повідомлення в TextArea.

Якщо буде необхідно, ми відповімо протягом 1-2 робочих днів.

Про нас

Історія

SpamOK.com.ua був створений 10 років тому назад в 2013 році, і вперше випустив голландську версію, під назвою Asdasd.nl. У 2023 році назва змінилася на Spamok, і веб -сайт перекладено на інші мови. SpamOK.com.ua був створений з метою, щоб кожен міг легко створювати та використовувати тимчасові адреси електронної пошти.

Чому?

Ми віримо, що Інтернет - це краще і безпечніше місце, якщо кожен може легко створити тимчасову електронну адресу.

Існує багато ситуацій, коли тимчасовий електронний лист може стати в нагоді. Наприклад, якщо веб -сайт просить Вас надати електронну адресу, щоб створити обліковий запис, але Ви не довіряєте веб -сайту достатньо, щоб дати свою особисту адресу електронної пошти.

Або, можливо, Ви хочете створити другий обліковий запис на веб -сайті, але Ваша власна електронна адреса вже використовується. У цій ситуації також може стати в нагоді тимчасова електронна пошта.

100% безкоштовно

Ця послуга абсолютно безкоштовна. SpamOK.com.ua підтримується ентузіастами та волонтерами.

Ми намагаємось надати найкращі послуги та якість для наших клієнтів. Однак, оскільки ця послуга безкоштовна, ми не можемо повністю гарантувати, що наша послуга завжди повністю доступна.

З'явились проблеми із використанням SpamOK.com.ua? Повідомьте, будь ласка, про це нам, і ми перевіримо. Разом ми робимо SpamOK.com.ua краще!

Порада: @SpamOK.com.ua перестав працювати, тому що заблокований?

Спробуйте @spamOK.com, Електронні листи, адресовані цьому домену, які також надходять на @SpamOK.com.ua.